preskoči na sadržaj

Osnovna škola Side Košutić Radoboj

Login
GPP i Kurikulum

 

UČENIČKA ZADRUGA

DAN OBITELJI

 

32. smotra UZ RH

Video UZ

Emotikoni

DAN ŠKOLE

Dan škole

UDŽBENICI

 

Odabrani  udžbenici za školsku godinu 2019./2020.

Odabrani udžbenici za školsku godinu 2020./2021.

Odabrani udžbenici za školsku godinu 2021./2022.

ZALOGAJČEK

Upute

Zalogajcek2_osobnaiskaznica

Kalendar
« Kolovoz 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Tražilica
KVIZOVI

Korisno

 

MIR I DOBRO

 

 

Upitnik
Odvajate li otpad (staklo, baterije, papir, ...) pravilno?








NAŠE ŠKOLE

Brojač posjeta
Ispis statistike od 23. 9. 2010.

Ukupno: 1045930
Ovaj mjesec: 219
Ovaj tjedan: 3
Individualni razgovori

   INDIVIDUALNI RAZGOVORI S RODITELJIMA 

  MATIČNA ŠKOLA 

Dragica Pospiš

J:  Srijeda 4. sat

P: Srijeda 2. sat

Karmen Martinić

J: Utorak 2. sat

P: Ponedjeljak 3. sat

Laura Kukovačec

J: Utorak 3. sat

P: Ponedjeljak 5. sat

Milena Veseljak

J: Utorak 2. sat

P: Ponedjeljak 3. sat

Tamara Poljak

Ponedjeljak 5. sat

Gordan Poslončec

Ponedjeljak 4. sat

Sanja Ranogajec Kučko

Utorak 4. sat

Leonarda Levak/Mia Mališ

Srijeda 5. sat

Kristina Husarek

Petak 5. sat

Tatjana Hršak

Ponedjeljak 4. sat

Dijana Šalković

Ponedjeljak 5. sat

Sanja Dunaj

Srijeda 3. sat

Ivanka Švaljek

Četvrtak 4. sat

Ivan Kovačević/Biserka Fruk

Utorak 4. sat

Marija Gulić

Četvrtak 3. sat

Dubravka Habjanec

Četvrtak 3. sat

Dijana Mikša

Ponedjeljak 3. sat

Dubravka Kiseljak Hmelina

Ponedjeljak 5. sat 

Natalija Ilić

Ponedjeljak 4. sat

Nives Orešić

Četvrtak 4.sat

Darko Mihalić

Srijeda 7. sat

Martina Grgec

Ponedjeljak 3. sat

Marijana Martinez

Četvrtak 7. sat

Magdalena Želimorski

Petak 5. sat

Dubravka Coha Seničić

Srijeda 3. sat

Ivana Trtoman Brlić

Srijeda od 11:00 do 12:00 na tel. 349-370
Monika Lisak Ponedjeljak 2. sat

 

           PODRUČNI ODJEL JAZVINE

 

 

 
PODRUČNI ODJEL JAZVINE
Romina Horvat Petak 2. sat
Ivanka Ferk Ponedjeljak 3.sat
Ana Bartolec Srijeda 4. sat

 

 

         PODRUČNI ODJEL ŠEMNICA GORNJA

Vesna Horvat Četvrtak 2. sat
Milena Horvat Četvrtak 2. sat
 
 

 

preskoči na navigaciju